استقلال با تمرینات ناقص پیروز شد

به گزارش پایگاه خبری حرف همه به نقل از مهر، جواد نکونام سرمربی استقلال تهران پس از پیروزی در دیدار با مس رفسنجان اظهار داشت: این برد را به هوادران تبریک می گویم؛ هوادارانی که امروز بعد از مدت ها آمده بودند و توانستیم آن ها را بیبنیم. به بازیکنان و تیم تبریک و خسته نباشید می گویم.

وی ادامه داد: ما حدود شش هفته بازی نداشتیم و از شرایط مسابقه کاملا دور بودیم. بازیکنانمان در تیم ملی و امید داشتیم و این شرایط را برای ما سخت کرد و ناقص تمرین کردیم. این هم ثمره آن بود. آخر بازی تیم خسته شده بود چون بازی رسمی نداشتیم و فقط توانستیم بازی دوستانه داشته باشیم و این کار را سخت کرده بود.

نکونام ادامه داد: بچه های ما زحمت کشیدند. نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و می توانستیم به گل برسیم و دیر به گل رسیدیم. وقتی گل زدیم بازهم موقعیت داشتیم اما با بی میلی موقعیت ها را از دست دادیم. آخر بازی تحت فشار قرار گرفتیم ولی در همین شرایط می توانستیم روی ضدحمله گل بزنیم چرا که کار کرده بودیم و می توانستیم حریف فشار می آورد و برای گل زدن تغییر تاکتیک می دهد. ولی این اتفاق رخ نداد و گل نزدیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: اینکه توانستیم بازی را ببریم؛ تیم تلاش کند؛ زحمت بکشد و 3 امتیاز بگیرد آن هم در حالی که مهمان بودیم و شرایط ایده آلی به خاطر حضور بازیکنان در اردوهای ملی نداشتیم برای ما این سه امتیاز مهم بود. از هوادارانمان که امروز آمده بودند تشکر می کنیم. امیدوارم در تعطیلات بتوانیم با تمام بازیکنان تمرین کنیم و برای شروع دوباره لیگ آماده باشیم.

نکونام ادامه داد: درباره حواشی حضور تماشاگران در بازی باید بگویم که فوتبال با هواداران قشنگ است. وقتی می بینیم هواداران در استادیومی جو خوبی تشکیل می دهند و تیم حریف را تحت فشار قرار می دهند چرا همه استفاده نکنند و بازی بدون تماشاگر باشد؟ امیدوارم این اتفاقات در فوتبال ما نیفتاد و تماشاگران بیایند و لذت ببرند. این فوتبال برای مردم است و باید استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: درباره داوری بازی نیز بگویم که آقای اکرمی نیمه دوم خیلی خوب قضاوت کرد اما نیمه اول دو صحنه تاثیرگذار برای ما داشت. یکی از آن ها صحنه مشکوکی بود که چه داخل 18 قدم و چه بیرون، خطا بود. صحنه دوم هم جایی بود که بازیکن حریف باید اخراج می شد اما اخراج نکرد. این دو اشتباه تاثیرگذار در روند بازی بود. نیمه اول اصلا عصبی شدیم. صحنه اول اگر پنالتی نبود ایرادی ندارد اما خطا که بود. در صحنه دوم نیز ما دور بودیم اما ایشان که داور با تجربه و بین المللی است نباید اشتباه کند. من اینطور تفسیر می کنم که نیمه اول با توجه به اشتباهات، قضاوت خوب نبود اما نیمه دوم قضاوت خوبی داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *