فراخوان مرحله استانی کنگره شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد

به گزارش پایگاه خبری حرف همه به نقل از فارس، محمودرضا اکرامی‌فر دبیر علمی مرحله استانی جشنواره شعر دفاع مقدس و مقاومت در استان تهران، خبر داد: فراخوان مرحله استانی بیست و پنجمین کنگره شعر دفاع مقدس و مقاومت در استان تهران در دوازده محور موضوعی منتشر شده است.

 وی محورهای کنگره را بیان کرده و افزود: محورهای کنگره شامل بخش عمومی شعر دفاع مقدس و مقاومت حول موضوعات شهدا، رزمندگان، آزادگان، جانبازان، خانواده‌ها و …، دفاع مقدس و شعر مقاومت بین‌المللی اسلامی، شعر دفاع مقدس، ولایت‌محوری و جهاد تبیین  حول موضوعات پرچم، ایمان و امید، ایران قوی، هویت ملی، محرومیت‌زدایی، حرکت‌های جهادی و…. است.

اکرامی‌فر ادامه داد: دیگر بخش‌های کنگره شامل شعر دفاع مقدس و شهدای مدافع امنیت، شعر دفاع مقدس و جنگ نرم، شعر دفاع مقدس و کودک و نوجوان، شعر دفاع مقدس و نقش زنان، شعر دفاع مقدس و مضامین عاشورایی، شعر دفاع مقدس و شهدای روحانی، شعر دفاع مقدس و دانشجو و دانش‌آموز، طنز در شعر دفاع مقدس، دفاع مقدس و سرود و ترانه، دفاع مقدس جلوه ای از قرآن و انسان سازی و از قیام گوهرشاد تا شهدای عفاف است.

دبیرعلمی مرحله استانی جشنواره شعر دفاع مقدس و مقاومت در استان تهران با بیان اینکه آثار ارسالی می‌بایست در هیچ جشنواره دیگری شرکت داده نشده و قبلاً به چاپ نرسیده باشند، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را بدون محدودیت در تعداد اثر، تا پایان شهریورماه سال جاری در قالب فایل Word از طریق پیام‌رسان‌های سروش، ایتا، بله و روبیکا به آیدی jtehran25@ و یا به شماره واتساپ ۰۹۳۳۳۰۴۲۱۰۰ ارسال کنند.

شایان ذکر است علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه استانی این کنگره واقع در تهران، موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مراجعه و یا با شماره تلفن ۸۸۶۵۷۰۲۶ داخلی ۸۵۵ و ۸۵۸ تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *