مربی تیم فوتبال استقلال گفت: 5 مدافع پیکان امروز ثابت بر سر جای خود ایستاده و تیم حریف عملا بدون مهاجم بازی می کرد.

صمد مرفاوی بعد از دیدار استقلال و پیکان اظهار داشت: تلاش ما این بود بازی را ببریم ولی به هدفمان نرسیدیم. بازیکنان استقلال تلاش خود را کردند ولی نشد برنده شویم.

وی افزود: زمین برای هر دو تیم بد بود و بازیکنان می گفتند نمی‌توانستند استارت بزنند و کیفیت خوبی بر زمین حاکم نبود.

مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به مسائل فنی حاکم بر مسابقه دو تیم تصریح کرد: بازیکنان ما در این بازی تمام تلاش خود را انجام دادند و زحمت کشیدند و جا دارد از آنها تشکر کنم ولی تیم حریف یک بازی بسته را انجام می‌داد و بازی مستقیم می کرد. آنها سعی داشتند از توپ‌های برگشتی استفاده کنند که البته همان توپ‌ها هم در اختیار ما قرار می گرفت. با این وجود بسته بودن بازی حریف باعث می شد که به هدفمان نرسیدیم. حریف قانع بود که یک امتیاز را از استقلال بگیرد ولی امیدوارم در دیدارهای آینده امتیاز این بازی را جبران کنیم.

مرفاوی در خصوص اینکه همه فکر می‌کردند استقلال از عمق به حریف حمله کند و آیا پلن دیگری برای این بازی داشتید یا خیر عنوان کرد: اگر شما خوب بازی را می دیدید تمام توپ‌های سوم در اختیار ما بود. چرخش توپ کاملا در اختیار استقلال بود ولی آنها دفاع لایه‌ای داشتند و 5 مدافع پیکان ثابت بر سر جای خود ایستاده و حتی مهاجمان آنها هم به زمین تیم خود بر می گشتند. پیکان عملا امروز بدون مهاجم بازی می کرد و ما سعی خودمان را کردیم ولی بازی با تساوی تمام شد. در دقایق آخر یک موقعیت خوب داشتیم ولی به 3 امتیاز نرسیدیم.

وی در خصوص داوری گفت: داوری مشکلی نداشت ولی تیم حریف سعی می کرد با فریاد کمی روی داور تاثیر بگذارد. البته نه اینکه این موضوع عادت باشد ولی در مجموع بهتر است روی مسائل فنی تمرکز شود.

مربی استقلال با اشاره به وضعیت استقلال گفت: از زمانی که کار را شروع کردیم همیشه تیم ما کامل نبود. مثلا امروز دیاباته و اسماعیلی و یزدانی را نداشتیم و ریگی را هم در این دیدار از دست دادیم. از شروع کار ما 7 هفته گذشته و این زمان برای هماهنگی یک تیم کم است. آمادگی پیش فصل 6 الی 7 هفته نیاز دارد و ما خیلی کارمان را دیر شروع کردیم. تاکید می کنم ما نیاز به زمان داریم چون تیم هایی که دیرو شروع کردند بهتر کار می‌کنند.

مرفاوی در خصوص اینکه چرا همچنان تعویض های استقلال دیر انجام می شود گفت: تعویض های ما با مشورت انجام می شود و من تصمیم گیرنده نبودم. تمام اعضای کادر فنی با مشورت با یکدیگر کار می کردند و به همین دلیل سرمربی تیم نقطه نظارت خود را عنوان می کرد.

انتهای پیام/