سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: داور با اشتباهات خود ظلم بزرگی در حق تیم جوان ما کرد.

سید مجتبی حسینی پس از شکست یک بر صفر نفت مسجد سلیمان مقابل نساجی در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، درمورد این مسابقه اظهار داشت: در 90 دقیقه تنها یک اشتباه داشتیم. یک گل سالم هم زدیم. وقتی در زمین حریف به گل برسیم یعنی کار بزرگی انجام داده ایم. داور خط به چه دلیلی این گل ما را مردود اعلام کرد؟ ظلم بزرگی نسبت به تیم جوان ما انجام شد. من تاسف می خورم که شاهد چنین اشتباهاتی هستیم. با سند صحبت می کنم، چون آنالیزورهای ما فیلم بازی را دیدند.

وی ادامه داد: مسئولان تیم حریف در طول هفته تنها به داوری اعتراض کردند و در نهایت هم به خواسته خود رسیدند و داور برای آنها پنالتی گرفت. پنالتی که داور اعلام کرد درست بود، اما درک نمی‌کنم که چرا داور گل سالم ما را مردود اعلام کرد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان خاطرنشان کرد:  در جریان بازی اصلا به داور اعتراض نکردم. من یاد گرفته ام که فقط به فکر مسال فنی باشم و تیمی درست کنم که فقط فوتبال بازی کند. ظلمی که داور در حق ما کرد جای بخشش ندارد.

حسینی درخصوص قفل بودن در رختکن پیش از شروع مسابقه گفت: قبل از بازی در رختکن قفل شده بود و ما فکر بدی درمورد این موضوع نکردیم. فقط مجبور شدیم در را شکسسته و اقدامات را انجام دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اعتراض های مسئولان نساجی به داور مسابقه در طول هفته، در جریان بازی هم تاثیرگذار بود یا خیر، تاکید کرد: وقتی گل سالم ما مردود اعلام می شود یعنی فشارهایی که در طول هفته وارد کردند جواب داد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان عنوان کرد: یک بچه هم می فهمید که گل ما سالم بود. چرا گلی که ما به سختی به ثمر رساندیم باید مردود شود؟ واقعاً متاسفم؛ هیچ وقت به داوری اعتراض نکرده ام، اما دلیل این رفتارها را متوجه نمی شوم.

حسینی درخصوص مشکل تیمش در گلزنی، تصریح کرد: اکثر تیم‌ها در هفته های اول این مشکل را دارند. در آینده خلق موقعیت بیشتری می‌کنیم، اما این روزها چون شرایط دفاعی تیم ها خیلی قوی است شانس زیادی به حریفان داده نمی شود. این مشکل کل فوتبال ما مخصوصاً در شروع لیگ است.

انتهای پیام/